Streetview Lijzijde 18 Amersfoort

Lijzijde 18, 3823 TE Amersfoort

141 m² Bouwjaar 1992 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Lijzijde 18 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 96 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
96 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lijzijde 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijzijde 18

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.1%
CO₂-emissie
18.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1725 Inwoners
690 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Kattenbroek-Noord
70% Koopwoningen
6.383 Inwoners per km²

Locatie van Lijzijde 18

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Lijzijde 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijzijde 18?

De prijsindicatie voor Lijzijde 18 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Kattenbroek-Noord is €453.000. Dat komt neer op circa €3.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijzijde 18 zich tot de wijk Kattenbroek-Noord?

Lijzijde 18 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Kattenbroek-Noord. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijzijde 18?

Lijzijde 18 is een woonhuis in Kattenbroek-Noord, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lijzijde 18 vergeleken met de buurt?

Lijzijde 18 heeft 141 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 96 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kattenbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijzijde 18 en wat betekent dat?

Lijzijde 18 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijzijde 18?

Lijzijde 18 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kattenbroek-Noord?

De wijk Kattenbroek-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kattenbroek-Noord?

Vanuit Lijzijde 18 in Kattenbroek-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.