Bungalow, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (semi-bungalow) Het Vooronder 18 Amersfoort

Het Vooronder 18, 3823 SH Amersfoort

111 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Het Vooronder 18 is een bungalow, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (semi-bungalow) in Amersfoort, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 225 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Vooronder 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Vooronder 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (83.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1725 Inwoners
690 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Kattenbroek-Noord
70% Koopwoningen
6.383 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Het Vooronder 18

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Het Vooronder 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Vooronder 18?

De prijsindicatie voor Het Vooronder 18 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Kattenbroek-Noord is €453.000. Dat komt neer op circa €4.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Vooronder 18 zich tot de wijk Kattenbroek-Noord?

Het Vooronder 18 is een bungalow, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (semi-bungalow) van 111 m² in de wijk Kattenbroek-Noord. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Vooronder 18?

Het Vooronder 18 is een bungalow, geschakelde 2-onder-1-kapwoning (semi-bungalow) in Kattenbroek-Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Vooronder 18 vergeleken met de buurt?

Het Vooronder 18 heeft 111 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kattenbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Vooronder 18 en wat betekent dat?

Het Vooronder 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Vooronder 18?

Het Vooronder 18 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 83 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kattenbroek-Noord?

De wijk Kattenbroek-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kattenbroek-Noord?