Herenhuis, halfvrijstaande woning De Marke 12 Amersfoort

De Marke 12, 3823 GP Amersfoort

260 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label B

De Marke 12 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 351 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
351 m²
Inhoud
964 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Marke 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Marke 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1550 Inwoners
655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
630 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Boerderijenkamer
60% Koopwoningen
5.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Marke 12

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over De Marke 12

Wat is de geschatte woningwaarde van De Marke 12?

De prijsindicatie voor De Marke 12 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Boerderijenkamer is €409.000. Dat komt neer op circa €1.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Marke 12 zich tot de wijk Boerderijenkamer?

De Marke 12 is een herenhuis, halfvrijstaande woning van 260 m² in de wijk Boerderijenkamer. De buurt telt 630 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Marke 12?

De Marke 12 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Boerderijenkamer, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Marke 12 vergeleken met de buurt?

De Marke 12 heeft 260 m² woonoppervlakte en 964 m³ inhoud. Het perceel is 351 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Boerderijenkamer ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Marke 12 en wat betekent dat?

De Marke 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-05-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Marke 12?

De Marke 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boerderijenkamer?

De wijk Boerderijenkamer in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boerderijenkamer?

Vanuit De Marke 12 in Boerderijenkamer bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.