Eengezinswoning, tussenwoning De Ontdekking 24 Amersfoort

De Ontdekking 24, 3823 DT Amersfoort

147 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label B

De Ontdekking 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Ontdekking 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Ontdekking 24

Tuin
Ja (25.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

960 Inwoners
400 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Wintertuinen
66% Koopwoningen
7.804 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Ontdekking 24

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over De Ontdekking 24

Wat is de geschatte woningwaarde van De Ontdekking 24?

De prijsindicatie voor De Ontdekking 24 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Wintertuinen is €383.000. Dat komt neer op circa €2.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Ontdekking 24 zich tot de wijk Wintertuinen?

De Ontdekking 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 147 m² in de wijk Wintertuinen. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Ontdekking 24?

De Ontdekking 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Wintertuinen, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Ontdekking 24 vergeleken met de buurt?

De Ontdekking 24 heeft 147 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Wintertuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Ontdekking 24 en wat betekent dat?

De Ontdekking 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Ontdekking 24?

De Ontdekking 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Wintertuinen?

De wijk Wintertuinen in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wintertuinen?

Vanuit De Ontdekking 24 in Wintertuinen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2 km.