Streetview Deelerwoud 14 Amersfoort

Deelerwoud 14, 3823 CL Amersfoort

195 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Deelerwoud 14 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 300 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
620 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Deelerwoud 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deelerwoud 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1315 Inwoners
560 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
552 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Woudzoom e.o.
66% Koopwoningen
7.613 Inwoners per km²

Locatie van Deelerwoud 14

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Deelerwoud 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Deelerwoud 14?

De prijsindicatie voor Deelerwoud 14 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Woudzoom e.o. is €484.000. Dat komt neer op circa €2.482 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deelerwoud 14 zich tot de wijk Woudzoom e.o.?

Deelerwoud 14 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Woudzoom e.o.. De buurt telt 552 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.613 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deelerwoud 14?

Deelerwoud 14 is een woonhuis in Woudzoom e.o., gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Deelerwoud 14 vergeleken met de buurt?

Deelerwoud 14 heeft 195 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Woudzoom e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deelerwoud 14 en wat betekent dat?

Deelerwoud 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-01-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deelerwoud 14?

Deelerwoud 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woudzoom e.o.?

De wijk Woudzoom e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woudzoom e.o.?

Vanuit Deelerwoud 14 in Woudzoom e.o. bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.