Streetview Afrikaring 11 Amersfoort

Afrikaring 11, 3823 CG Amersfoort

134 m² Bouwjaar 1991 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Afrikaring 11 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 150 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Afrikaring 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Afrikaring 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1315 Inwoners
560 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
552 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Woudzoom e.o.
66% Koopwoningen
7.613 Inwoners per km²

Locatie van Afrikaring 11

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Afrikaring 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Afrikaring 11?

De prijsindicatie voor Afrikaring 11 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Woudzoom e.o. is €484.000. Dat komt neer op circa €3.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Afrikaring 11 zich tot de wijk Woudzoom e.o.?

Afrikaring 11 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Woudzoom e.o.. De buurt telt 552 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.613 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Afrikaring 11?

Afrikaring 11 is een woonhuis in Woudzoom e.o., gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Afrikaring 11 vergeleken met de buurt?

Afrikaring 11 heeft 134 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Woudzoom e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Afrikaring 11 en wat betekent dat?

Afrikaring 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Afrikaring 11?

Afrikaring 11 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woudzoom e.o.?

De wijk Woudzoom e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woudzoom e.o.?

Vanuit Afrikaring 11 in Woudzoom e.o. bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.