Streetview Bruggensingel-Noord 21 Amersfoort

Bruggensingel-Noord 21, 3823 BA Amersfoort

151 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Bruggensingel-Noord 21 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 280 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bruggensingel-Noord 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bruggensingel-Noord 21

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

600 Inwoners
295 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
305 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Paddenstoelenbuurt
47% Koopwoningen
6.110 Inwoners per km²

Locatie van Bruggensingel-Noord 21

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Bruggensingel-Noord 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Bruggensingel-Noord 21?

De prijsindicatie voor Bruggensingel-Noord 21 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Paddenstoelenbuurt is €384.000. Dat komt neer op circa €2.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bruggensingel-Noord 21 zich tot de wijk Paddenstoelenbuurt?

Bruggensingel-Noord 21 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Paddenstoelenbuurt. De buurt telt 305 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bruggensingel-Noord 21?

Bruggensingel-Noord 21 is een woonhuis in Paddenstoelenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bruggensingel-Noord 21 vergeleken met de buurt?

Bruggensingel-Noord 21 heeft 151 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Paddenstoelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bruggensingel-Noord 21 en wat betekent dat?

Bruggensingel-Noord 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bruggensingel-Noord 21?

Bruggensingel-Noord 21 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paddenstoelenbuurt?

De wijk Paddenstoelenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddenstoelenbuurt?

Vanuit Bruggensingel-Noord 21 in Paddenstoelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.