2-onder-1-kapwoning Groot Emiclaer 178 Amersfoort

Groot Emiclaer 178, 3822 TL Amersfoort

155 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Groot Emiclaer 178 is een 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 222 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€820.000 tot €920.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Groot Emiclaer 178

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groot Emiclaer 178

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1285 Inwoners
535 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
540 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Architectenbuurt-West
94% Koopwoningen
6.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groot Emiclaer 178

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Groot Emiclaer 178

Wat is de geschatte woningwaarde van Groot Emiclaer 178?

De prijsindicatie voor Groot Emiclaer 178 ligt rond €820.000 tot €920.000. De gemiddelde woningwaarde in Architectenbuurt-West is €492.000. Dat komt neer op circa €3.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groot Emiclaer 178 zich tot de wijk Architectenbuurt-West?

Groot Emiclaer 178 is een 2-onder-1-kapwoning van 155 m² in de wijk Architectenbuurt-West. De buurt telt 540 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groot Emiclaer 178?

Groot Emiclaer 178 is een 2-onder-1-kapwoning in Architectenbuurt-West, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groot Emiclaer 178 vergeleken met de buurt?

Groot Emiclaer 178 heeft 155 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Architectenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groot Emiclaer 178 en wat betekent dat?

Groot Emiclaer 178 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groot Emiclaer 178?

Groot Emiclaer 178 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Architectenbuurt-West?

De wijk Architectenbuurt-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Architectenbuurt-West?