Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Schothorsterlaan 98 Amersfoort

Schothorsterlaan 98, 3822 NB Amersfoort

154 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schothorsterlaan 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 701 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
701 m²
Inhoud
765 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schothorsterlaan 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schothorsterlaan 98

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (329.0 m²)

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2135 Inwoners
1055 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1030 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Queekhoven e.o.
52% Koopwoningen
7.164 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schothorsterlaan 98

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Schothorsterlaan 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Schothorsterlaan 98?

De prijsindicatie voor Schothorsterlaan 98 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Queekhoven e.o. is €366.000. Dat komt neer op circa €2.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schothorsterlaan 98 zich tot de wijk Queekhoven e.o.?

Schothorsterlaan 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 154 m² in de wijk Queekhoven e.o.. De buurt telt 1.030 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.164 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schothorsterlaan 98?

Schothorsterlaan 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Queekhoven e.o., gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schothorsterlaan 98 vergeleken met de buurt?

Schothorsterlaan 98 heeft 154 m² woonoppervlakte en 765 m³ inhoud. Het perceel is 701 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Queekhoven e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schothorsterlaan 98 en wat betekent dat?

Schothorsterlaan 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schothorsterlaan 98?

Schothorsterlaan 98 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 329 m².

Hoe is de woningmarkt in Queekhoven e.o.?

De wijk Queekhoven e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Queekhoven e.o.?