Streetview Marimbastraat 13 Amersfoort

Marimbastraat 13, 3822 DD Amersfoort

69 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Marimbastraat 13 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Marimbastraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marimbastraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1095 Inwoners
495 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
493 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Muziekbuurt-Noord
68% Koopwoningen
9.044 Inwoners per km²

Locatie van Marimbastraat 13

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Marimbastraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Marimbastraat 13?

De prijsindicatie voor Marimbastraat 13 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Muziekbuurt-Noord is €367.000. Dat komt neer op circa €5.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marimbastraat 13 zich tot de wijk Muziekbuurt-Noord?

Marimbastraat 13 is een appartement van 69 m² in de wijk Muziekbuurt-Noord. De buurt telt 493 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.044 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marimbastraat 13?

Marimbastraat 13 is een appartement in Muziekbuurt-Noord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marimbastraat 13 vergeleken met de buurt?

Marimbastraat 13 heeft 69 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Muziekbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marimbastraat 13 en wat betekent dat?

Marimbastraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marimbastraat 13?

Marimbastraat 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Muziekbuurt-Noord?

De wijk Muziekbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekbuurt-Noord?

Vanuit Marimbastraat 13 in Muziekbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.