Portiekflat Albert Schweitzersingel 70 Amersfoort

Albert Schweitzersingel 70, 3822 BX Amersfoort

81 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Albert Schweitzersingel 70 is een portiekflat in Amersfoort, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Albert Schweitzersingel 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Schweitzersingel 70

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1210 Inwoners
570 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Het Gein
74% Koopwoningen
7.834 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albert Schweitzersingel 70

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Albert Schweitzersingel 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Schweitzersingel 70?

De prijsindicatie voor Albert Schweitzersingel 70 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Gein is €364.000. Dat komt neer op circa €4.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Schweitzersingel 70 zich tot de wijk Het Gein?

Albert Schweitzersingel 70 is een portiekflat van 81 m² in de wijk Het Gein. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.834 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Schweitzersingel 70?

Albert Schweitzersingel 70 is een portiekflat in Het Gein, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Albert Schweitzersingel 70 vergeleken met de buurt?

Albert Schweitzersingel 70 heeft 81 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Het Gein ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Schweitzersingel 70 en wat betekent dat?

Albert Schweitzersingel 70 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albert Schweitzersingel 70?

Albert Schweitzersingel 70 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Het Gein?

De wijk Het Gein in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Gein?

Vanuit Albert Schweitzersingel 70 in Het Gein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3 km.