Eengezinswoning, tussenwoning Albert Schweitzersingel 331 Amersfoort

Albert Schweitzersingel 331, 3822 BV Amersfoort

105 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Albert Schweitzersingel 331 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 127 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Albert Schweitzersingel 331

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Schweitzersingel 331

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.7%
CO₂-emissie
21.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1095 Inwoners
495 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
493 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Muziekbuurt-Noord
68% Koopwoningen
9.044 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albert Schweitzersingel 331

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Albert Schweitzersingel 331

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Schweitzersingel 331?

De prijsindicatie voor Albert Schweitzersingel 331 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Muziekbuurt-Noord is €367.000. Dat komt neer op circa €3.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Schweitzersingel 331 zich tot de wijk Muziekbuurt-Noord?

Albert Schweitzersingel 331 is een eengezinswoning, tussenwoning van 105 m² in de wijk Muziekbuurt-Noord. De buurt telt 493 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.044 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Schweitzersingel 331?

Albert Schweitzersingel 331 is een eengezinswoning, tussenwoning in Muziekbuurt-Noord, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Albert Schweitzersingel 331 vergeleken met de buurt?

Albert Schweitzersingel 331 heeft 105 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Muziekbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Schweitzersingel 331 en wat betekent dat?

Albert Schweitzersingel 331 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albert Schweitzersingel 331?

Albert Schweitzersingel 331 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Muziekbuurt-Noord?

De wijk Muziekbuurt-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.