Eengezinswoning, eindwoning Erasmusstraat 115 Amersfoort

Erasmusstraat 115, 3822 BD Amersfoort

118 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Erasmusstraat 115 is een eengezinswoning, eindwoning in Amersfoort, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 155 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
397 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Erasmusstraat 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Erasmusstraat 115

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1480 Inwoners
650 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
643 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Erasmusstraat e.o.
38% Koopwoningen
6.181 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Erasmusstraat 115

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Erasmusstraat 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Erasmusstraat 115?

De prijsindicatie voor Erasmusstraat 115 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Erasmusstraat e.o. is €364.000. Dat komt neer op circa €3.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Erasmusstraat 115 zich tot de wijk Erasmusstraat e.o.?

Erasmusstraat 115 is een eengezinswoning, eindwoning van 118 m² in de wijk Erasmusstraat e.o.. De buurt telt 643 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.181 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Erasmusstraat 115?

Erasmusstraat 115 is een eengezinswoning, eindwoning in Erasmusstraat e.o., gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Erasmusstraat 115 vergeleken met de buurt?

Erasmusstraat 115 heeft 118 m² woonoppervlakte en 397 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Erasmusstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Erasmusstraat 115 en wat betekent dat?

Erasmusstraat 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Erasmusstraat 115?

Erasmusstraat 115 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Erasmusstraat e.o.?

De wijk Erasmusstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmusstraat e.o.?

Vanuit Erasmusstraat 115 in Erasmusstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.