Eengezinswoning, tussenwoning Atlasvlinder 6 Amersfoort

Atlasvlinder 6, 3822 AL Amersfoort

100 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Atlasvlinder 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Atlasvlinder 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Atlasvlinder 6

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.8%
CO₂-emissie
16.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1280 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
508 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Vlinderbuurt
59% Koopwoningen
6.416 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Atlasvlinder 6

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Atlasvlinder 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Atlasvlinder 6?

De prijsindicatie voor Atlasvlinder 6 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Vlinderbuurt is €414.000. Dat komt neer op circa €4.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Atlasvlinder 6 zich tot de wijk Vlinderbuurt?

Atlasvlinder 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 100 m² in de wijk Vlinderbuurt. De buurt telt 508 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Atlasvlinder 6?

Atlasvlinder 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlinderbuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Atlasvlinder 6 vergeleken met de buurt?

Atlasvlinder 6 heeft 100 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vlinderbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Atlasvlinder 6 en wat betekent dat?

Atlasvlinder 6 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Atlasvlinder 6?

Atlasvlinder 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Vlinderbuurt?

De wijk Vlinderbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vlinderbuurt?

Vanuit Atlasvlinder 6 in Vlinderbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.