Portiekflat Toetsenbordpad 33 Amersfoort

Toetsenbordpad 33, 3821 BC Amersfoort

55 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Toetsenbordpad 33 is een portiekflat in Amersfoort, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
182 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Toetsenbordpad 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toetsenbordpad 33

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
56.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
14.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78.8%
CO₂-emissie
3.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

660 Inwoners
525 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
168 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Hoefkwartier
1% Koopwoningen
1.298 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toetsenbordpad 33

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Toetsenbordpad 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Toetsenbordpad 33?

De prijsindicatie voor Toetsenbordpad 33 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoefkwartier is €194.000. Dat komt neer op circa €3.527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toetsenbordpad 33 zich tot de wijk Hoefkwartier?

Toetsenbordpad 33 is een portiekflat van 55 m² in de wijk Hoefkwartier. De buurt telt 168 woningen. Daarvan is 1% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.298 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toetsenbordpad 33?

Toetsenbordpad 33 is een portiekflat in Hoefkwartier, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Toetsenbordpad 33 vergeleken met de buurt?

Toetsenbordpad 33 heeft 55 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hoefkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toetsenbordpad 33 en wat betekent dat?

Toetsenbordpad 33 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toetsenbordpad 33?

Toetsenbordpad 33 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hoefkwartier?

De wijk Hoefkwartier in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 1% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefkwartier?

Vanuit Toetsenbordpad 33 in Hoefkwartier bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.