Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 272 m²
- Perceeloppervlakte
- 1026 m²
- Inhoud
- 888 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Vondellaan 26 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m², een perceel van 1026 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.053.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vondellaan 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Vondellaan 26 ligt rond €905.000 tot €1.005.000. De gemiddelde woningwaarde in Huijgenslaan e.o. is €1.053.000. Dat komt neer op circa €3.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVondellaan 26 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Huijgenslaan e.o.. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.213 inwoners per km².
Vondellaan 26 is een woonhuis in Huijgenslaan e.o., gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vondellaan 26 heeft 272 m² woonoppervlakte en 888 m³ inhoud. Het perceel is 1026 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Huijgenslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.053.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vondellaan 26 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-09-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.13 kg/jaar.
Vondellaan 26 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Huijgenslaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.053.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Vondellaan 26 in Huijgenslaan e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.