Streetview Vondellaan 1 E Amersfoort

Vondellaan 1 E, 3818 WN Amersfoort

114 m² Bouwjaar 2024 Label APLUSPLUSPLUS

Vondellaan 1 E is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €899.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
114 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vondellaan 1 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vondellaan 1 E

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

995 Inwoners
350 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
345 Woningvoorraad
€899.000 Gem. woningwaarde De Lichtenberg
99% Koopwoningen
4.208 Inwoners per km²

Locatie van Vondellaan 1 E

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Vondellaan 1 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Vondellaan 1 E?

De gemiddelde woningwaarde in De Lichtenberg is €899.000. Dat komt neer op circa €7.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vondellaan 1 E zich tot de wijk De Lichtenberg?

Vondellaan 1 E is een appartement van 114 m² in de wijk De Lichtenberg. De buurt telt 345 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vondellaan 1 E?

Vondellaan 1 E is een appartement in De Lichtenberg, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vondellaan 1 E vergeleken met de buurt?

Vondellaan 1 E heeft 114 m² woonoppervlakte. In De Lichtenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €899.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vondellaan 1 E en wat betekent dat?

Vondellaan 1 E heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in De Lichtenberg?

De wijk De Lichtenberg in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €899.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Lichtenberg?

Vanuit Vondellaan 1 E in De Lichtenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Lichtenberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vondellaan 1 E: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.