Streetview Elisabeth Postlaan 24 Amersfoort

Elisabeth Postlaan 24, 3818 WL Amersfoort

381 m² Bouwjaar 2022 Label A++++

Elisabeth Postlaan 24 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 381 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €899.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
381 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Elisabeth Postlaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elisabeth Postlaan 24

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
67.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
0 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
100%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

995 Inwoners
350 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
345 Woningvoorraad
€899.000 Gem. woningwaarde De Lichtenberg
99% Koopwoningen
4.208 Inwoners per km²

Locatie van Elisabeth Postlaan 24

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Elisabeth Postlaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Elisabeth Postlaan 24?

De gemiddelde woningwaarde in De Lichtenberg is €899.000. Dat komt neer op circa €2.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elisabeth Postlaan 24 zich tot de wijk De Lichtenberg?

Elisabeth Postlaan 24 is een woonhuis van 381 m² in de wijk De Lichtenberg. De buurt telt 345 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elisabeth Postlaan 24?

Elisabeth Postlaan 24 is een woonhuis in De Lichtenberg, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Elisabeth Postlaan 24 vergeleken met de buurt?

Elisabeth Postlaan 24 heeft 381 m² woonoppervlakte. In De Lichtenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €899.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elisabeth Postlaan 24 en wat betekent dat?

Elisabeth Postlaan 24 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Lichtenberg?

De wijk De Lichtenberg in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €899.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Lichtenberg?

Vanuit Elisabeth Postlaan 24 in De Lichtenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Lichtenberg?