Eengezinswoning, hoekwoning Tollenslaan 11 Amersfoort

Tollenslaan 11, 3818 VG Amersfoort

139 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Tollenslaan 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amersfoort, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 339 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €899.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
339 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Tollenslaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tollenslaan 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.7%
CO₂-emissie
36.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (153.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

995 Inwoners
350 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
345 Woningvoorraad
€899.000 Gem. woningwaarde De Lichtenberg
99% Koopwoningen
4.208 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tollenslaan 11

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Tollenslaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Tollenslaan 11?

De prijsindicatie voor Tollenslaan 11 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in De Lichtenberg is €899.000. Dat komt neer op circa €6.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tollenslaan 11 zich tot de wijk De Lichtenberg?

Tollenslaan 11 is een eengezinswoning, hoekwoning van 139 m² in de wijk De Lichtenberg. De buurt telt 345 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tollenslaan 11?

Tollenslaan 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Lichtenberg, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tollenslaan 11 vergeleken met de buurt?

Tollenslaan 11 heeft 139 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 339 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Lichtenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €899.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tollenslaan 11 en wat betekent dat?

Tollenslaan 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tollenslaan 11?

Tollenslaan 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 153 m².

Hoe is de woningmarkt in De Lichtenberg?