Woningdetails
- Type
- 2-onder-1-kapwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Inhoud
- 148 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Ligging
- on_quiet_road, in_residential_district
Van Marnixlaan 26 is een 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €899.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Marnixlaan 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2 kmPrachtige gezinswoning met heerlijke tuin Deze 6 kamer jaren dertig hoekwoning heeft een oppervlakte van ruim 145m2 en een heerlijke diepe…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Marnixlaan 26 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in De Lichtenberg is €899.000. Dat komt neer op circa €6.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Marnixlaan 26 is een 2-onder-1-kapwoning van 148 m² in de wijk De Lichtenberg. De buurt telt 345 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.208 inwoners per km².
Van Marnixlaan 26 is een 2-onder-1-kapwoning in De Lichtenberg, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Marnixlaan 26 heeft 148 m² woonoppervlakte en 148 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Lichtenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €899.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Marnixlaan 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.43 kg/jaar.
Van Marnixlaan 26 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Lichtenberg in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €899.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Van Marnixlaan 26 in De Lichtenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.