Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
Van Effenlaan 14 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en een perceel van 265 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €899.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Effenlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Lichtenberg is €899.000. Dat komt neer op circa €6.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Effenlaan 14 is een woonhuis van 132 m² in de wijk De Lichtenberg. De buurt telt 345 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.208 inwoners per km².
Van Effenlaan 14 is een woonhuis in De Lichtenberg, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Effenlaan 14 heeft 132 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². In De Lichtenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €899.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Effenlaan 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-07-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Lichtenberg in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €899.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Van Effenlaan 14 in De Lichtenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Effenlaan 14: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.