Streetview Van Bemmelstraat 26 A Amersfoort

Van Bemmelstraat 26 A, 3818 PD Amersfoort

38 m² Bouwjaar 2019

Van Bemmelstraat 26 A is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
38 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Bemmelstraat 26 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1040 Inwoners
475 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
453 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Verhoevenstraat e.o.
63% Koopwoningen
6.448 Inwoners per km²

Locatie van Van Bemmelstraat 26 A

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Van Bemmelstraat 26 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bemmelstraat 26 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verhoevenstraat e.o. is €557.000. Dat komt neer op circa €14.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bemmelstraat 26 A zich tot de wijk Verhoevenstraat e.o.?

Van Bemmelstraat 26 A is een woonhuis van 38 m² in de wijk Verhoevenstraat e.o.. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bemmelstraat 26 A?

Van Bemmelstraat 26 A is een woonhuis in Verhoevenstraat e.o., gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Bemmelstraat 26 A vergeleken met de buurt?

Van Bemmelstraat 26 A heeft 38 m² woonoppervlakte. In Verhoevenstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verhoevenstraat e.o.?

De wijk Verhoevenstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verhoevenstraat e.o.?

Vanuit Van Bemmelstraat 26 A in Verhoevenstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verhoevenstraat e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Bemmelstraat 26 A: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verhoevenstraat e.o.?

Recreatie nabij Verhoevenstraat e.o.: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).