Streetview Van Bemmelstraat 67 Amersfoort

Van Bemmelstraat 67, 3818 PB Amersfoort

109 m² Bouwjaar 1903 Label A

Van Bemmelstraat 67 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en een perceel van 254 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
254 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Bemmelstraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bemmelstraat 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
25.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1040 Inwoners
475 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
453 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Verhoevenstraat e.o.
63% Koopwoningen
6.448 Inwoners per km²

Locatie van Van Bemmelstraat 67

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Van Bemmelstraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bemmelstraat 67?

De gemiddelde woningwaarde in Verhoevenstraat e.o. is €557.000. Dat komt neer op circa €5.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bemmelstraat 67 zich tot de wijk Verhoevenstraat e.o.?

Van Bemmelstraat 67 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Verhoevenstraat e.o.. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bemmelstraat 67?

Van Bemmelstraat 67 is een woonhuis in Verhoevenstraat e.o., gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Bemmelstraat 67 vergeleken met de buurt?

Van Bemmelstraat 67 heeft 109 m² woonoppervlakte. Het perceel is 254 m². In Verhoevenstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bemmelstraat 67 en wat betekent dat?

Van Bemmelstraat 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verhoevenstraat e.o.?

De wijk Verhoevenstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verhoevenstraat e.o.?

Vanuit Van Bemmelstraat 67 in Verhoevenstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.