Eengezinswoning, tussenwoning Westerstraat 70 Amersfoort

Westerstraat 70, 3818 NM Amersfoort

141 m² Bouwjaar 1926 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Westerstraat 70 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 260 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€725.000 tot €825.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Westerstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerstraat 70

Tuin
Ja (118.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

450 Inwoners
255 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
232 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Westerstraat e.o.
54% Koopwoningen
9.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westerstraat 70

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Westerstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerstraat 70?

De prijsindicatie voor Westerstraat 70 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerstraat e.o. is €460.000. Dat komt neer op circa €3.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerstraat 70 zich tot de wijk Westerstraat e.o.?

Westerstraat 70 is een eengezinswoning, tussenwoning van 141 m² in de wijk Westerstraat e.o.. De buurt telt 232 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerstraat 70?

Westerstraat 70 is een eengezinswoning, tussenwoning in Westerstraat e.o., gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westerstraat 70 vergeleken met de buurt?

Westerstraat 70 heeft 141 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westerstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerstraat 70 en wat betekent dat?

Westerstraat 70 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westerstraat 70?

Westerstraat 70 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 118 m².

Hoe is de woningmarkt in Westerstraat e.o.?

De wijk Westerstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerstraat e.o.?

Vanuit Westerstraat 70 in Westerstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.