Streetview Westerstraat 47 Amersfoort

Westerstraat 47, 3818 NH Amersfoort

138 m² Bouwjaar 1905 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Westerstraat 47 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 152 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Westerstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerstraat 47

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

450 Inwoners
255 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
232 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Westerstraat e.o.
54% Koopwoningen
9.253 Inwoners per km²

Locatie van Westerstraat 47

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Westerstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerstraat 47?

De prijsindicatie voor Westerstraat 47 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerstraat e.o. is €460.000. Dat komt neer op circa €3.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerstraat 47 zich tot de wijk Westerstraat e.o.?

Westerstraat 47 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Westerstraat e.o.. De buurt telt 232 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerstraat 47?

Westerstraat 47 is een woonhuis in Westerstraat e.o., gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westerstraat 47 vergeleken met de buurt?

Westerstraat 47 heeft 138 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Westerstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerstraat 47 en wat betekent dat?

Westerstraat 47 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Westerstraat 47?

Westerstraat 47 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westerstraat e.o.?

De wijk Westerstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerstraat e.o.?

Vanuit Westerstraat 47 in Westerstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.