Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 232 m²
Utrechtseweg 290 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 290
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zon en Schild is €799.000. Dat komt neer op circa €3.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtrechtseweg 290 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Zon en Schild. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 238 inwoners per km².
Utrechtseweg 290 is een woonhuis in Zon en Schild, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Utrechtseweg 290 heeft 232 m² woonoppervlakte. In Zon en Schild ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zon en Schild in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Utrechtseweg 290 in Zon en Schild bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtseweg 290: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Zon en Schild: restaurant (0.5 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Utrechtseweg 290 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zon en Schild. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.