Vrijstaande woning Utrechtseweg 185 Amersfoort

Utrechtseweg 185, 3818 EE Amersfoort

176 m² Bouwjaar 1952 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Utrechtseweg 185 is een vrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 803 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
803 m²
Inhoud
723 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.145.000 tot €1.395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_green_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 185

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtseweg 185

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Utrechtseweg 185

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Utrechtseweg 185

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtseweg 185?

De prijsindicatie voor Utrechtseweg 185 ligt rond €1.145.000 tot €1.395.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €6.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtseweg 185 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Utrechtseweg 185 is een vrijstaande woning van 176 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtseweg 185?

Utrechtseweg 185 is een vrijstaande woning in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Utrechtseweg 185 vergeleken met de buurt?

Utrechtseweg 185 heeft 176 m² woonoppervlakte en 723 m³ inhoud. Het perceel is 803 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtseweg 185 en wat betekent dat?

Utrechtseweg 185 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Utrechtseweg 185?

Utrechtseweg 185 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regentesselaan e.o.?

Vanuit Utrechtseweg 185 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.