2-onder-1-kapwoning Utrechtseweg 105 Amersfoort

Utrechtseweg 105, 3818 EC Amersfoort

104 m² Bouwjaar 1924 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Utrechtseweg 105 is een 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtseweg 105

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
235.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
325.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Utrechtseweg 105

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Utrechtseweg 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtseweg 105?

De prijsindicatie voor Utrechtseweg 105 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €10.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtseweg 105 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Utrechtseweg 105 is een 2-onder-1-kapwoning van 104 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtseweg 105?

Utrechtseweg 105 is een 2-onder-1-kapwoning in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtseweg 105 vergeleken met de buurt?

Utrechtseweg 105 heeft 104 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtseweg 105 en wat betekent dat?

Utrechtseweg 105 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-06-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Utrechtseweg 105?

Utrechtseweg 105 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regentesselaan e.o.?