Streetview Ternatestraat 20 Amersfoort

Ternatestraat 20, 3818 CR Amersfoort

132 m² Bouwjaar 1934 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Ternatestraat 20 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 193 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ternatestraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ternatestraat 20

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
228.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
451.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1055 Inwoners
420 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€787.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt
86% Koopwoningen
4.892 Inwoners per km²

Locatie van Ternatestraat 20

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Ternatestraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Ternatestraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €5.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ternatestraat 20 zich tot de wijk Indische Buurt?

Ternatestraat 20 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ternatestraat 20?

Ternatestraat 20 is een woonhuis in Indische Buurt, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ternatestraat 20 vergeleken met de buurt?

Ternatestraat 20 heeft 132 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ternatestraat 20 en wat betekent dat?

Ternatestraat 20 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-03-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ternatestraat 20?

Ternatestraat 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt?

De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Vanuit Ternatestraat 20 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.