Streetview Pieter Bothlaan 39 Amersfoort

Pieter Bothlaan 39, 3818 CA Amersfoort

243 m² Bouwjaar 1919

Pieter Bothlaan 39 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en een perceel van 426 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.053.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
243 m²
Perceeloppervlakte
426 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Pieter Bothlaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

495 Inwoners
200 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
200 Woningvoorraad
€1.053.000 Gem. woningwaarde Huijgenslaan e.o.
86% Koopwoningen
3.213 Inwoners per km²

Locatie van Pieter Bothlaan 39

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Pieter Bothlaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Bothlaan 39?

De prijsindicatie voor Pieter Bothlaan 39 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Huijgenslaan e.o. is €1.053.000. Dat komt neer op circa €4.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Bothlaan 39 zich tot de wijk Huijgenslaan e.o.?

Pieter Bothlaan 39 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Huijgenslaan e.o.. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Bothlaan 39?

Pieter Bothlaan 39 is een woonhuis in Huijgenslaan e.o., gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Bothlaan 39 vergeleken met de buurt?

Pieter Bothlaan 39 heeft 243 m² woonoppervlakte. Het perceel is 426 m². In Huijgenslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.053.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Huijgenslaan e.o.?

De wijk Huijgenslaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.053.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huijgenslaan e.o.?

Vanuit Pieter Bothlaan 39 in Huijgenslaan e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Huijgenslaan e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Bothlaan 39: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Huijgenslaan e.o.?

Recreatie nabij Huijgenslaan e.o.: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).