Streetview Kapelweg 145 Amersfoort

Kapelweg 145, 3818 BK Amersfoort

48 m² Bouwjaar 1953 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Kapelweg 145 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
156 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kapelweg 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelweg 145

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

755 Inwoners
445 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Klein Zwitserland-Laag
38% Koopwoningen
3.318 Inwoners per km²

Locatie van Kapelweg 145

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Kapelweg 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelweg 145?

De prijsindicatie voor Kapelweg 145 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Klein Zwitserland-Laag is €332.000. Dat komt neer op circa €6.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelweg 145 zich tot de wijk Klein Zwitserland-Laag?

Kapelweg 145 is een appartement van 48 m² in de wijk Klein Zwitserland-Laag. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelweg 145?

Kapelweg 145 is een appartement in Klein Zwitserland-Laag, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kapelweg 145 vergeleken met de buurt?

Kapelweg 145 heeft 48 m² woonoppervlakte en 156 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Klein Zwitserland-Laag ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelweg 145 en wat betekent dat?

Kapelweg 145 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelweg 145?

Kapelweg 145 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klein Zwitserland-Laag?

De wijk Klein Zwitserland-Laag in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klein Zwitserland-Laag?

Vanuit Kapelweg 145 in Klein Zwitserland-Laag bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.