Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Inhoud
- 428 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Kapelweg 55 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €899.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kapelweg 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Kapelweg 55 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in De Lichtenberg is €899.000. Dat komt neer op circa €7.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKapelweg 55 is een woonhuis van 122 m² in de wijk De Lichtenberg. De buurt telt 345 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.208 inwoners per km².
Kapelweg 55 is een woonhuis in De Lichtenberg, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kapelweg 55 heeft 122 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Lichtenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €899.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kapelweg 55 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-05-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kapelweg 55 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Lichtenberg in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €899.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Kapelweg 55 in De Lichtenberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kapelweg 55: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.