Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Leusderweg 265 Amersfoort

Leusderweg 265, 3818 AG Amersfoort

157 m² Bouwjaar 1928 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Leusderweg 265 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 605 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
605 m²
Inhoud
593 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.010.000 tot €1.260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Leusderweg 265

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leusderweg 265

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
224.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.6%
CO₂-emissie
48.33 kg/m²

Tuin
Ja (414.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1055 Inwoners
420 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€787.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt
86% Koopwoningen
4.892 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leusderweg 265

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Leusderweg 265

Wat is de geschatte woningwaarde van Leusderweg 265?

De prijsindicatie voor Leusderweg 265 ligt rond €1.010.000 tot €1.260.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €5.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leusderweg 265 zich tot de wijk Indische Buurt?

Leusderweg 265 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 157 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leusderweg 265?

Leusderweg 265 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Indische Buurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leusderweg 265 vergeleken met de buurt?

Leusderweg 265 heeft 157 m² woonoppervlakte en 593 m³ inhoud. Het perceel is 605 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leusderweg 265 en wat betekent dat?

Leusderweg 265 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leusderweg 265?

Leusderweg 265 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 414 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt?

De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Vanuit Leusderweg 265 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.