Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 365 m²
Leusderweg 211 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 365 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leusderweg 211
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Leusderweg 211 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €4.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeusderweg 211 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².
Leusderweg 211 is een woonhuis in Indische Buurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Leusderweg 211 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 365 m². In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Leusderweg 211 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leusderweg 211: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Indische Buurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €400.000 tot €450.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.