Streetview Leusderweg 175 Amersfoort

Leusderweg 175, 3818 AD Amersfoort

133 m² Bouwjaar 1929 6 kamers Label C

Leusderweg 175 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Leusderweg 175

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leusderweg 175

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1040 Inwoners
475 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
453 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Verhoevenstraat e.o.
63% Koopwoningen
6.448 Inwoners per km²

Locatie van Leusderweg 175

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Leusderweg 175

Wat is de geschatte woningwaarde van Leusderweg 175?

De prijsindicatie voor Leusderweg 175 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Verhoevenstraat e.o. is €557.000. Dat komt neer op circa €4.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leusderweg 175 zich tot de wijk Verhoevenstraat e.o.?

Leusderweg 175 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Verhoevenstraat e.o.. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leusderweg 175?

Leusderweg 175 is een woonhuis in Verhoevenstraat e.o., gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leusderweg 175 vergeleken met de buurt?

Leusderweg 175 heeft 133 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verhoevenstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leusderweg 175 en wat betekent dat?

Leusderweg 175 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leusderweg 175?

Leusderweg 175 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verhoevenstraat e.o.?

De wijk Verhoevenstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verhoevenstraat e.o.?

Vanuit Leusderweg 175 in Verhoevenstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.