Streetview Eekhoornpad 11 Amersfoort

Eekhoornpad 11, 3817 WP Amersfoort

70 m² Bouwjaar 1951 4 kamers Label E

Eekhoornpad 11 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Eekhoornpad 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eekhoornpad 11

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.18
CO₂-emissie
4784.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2310 Inwoners
1100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-Oost
56% Koopwoningen
6.758 Inwoners per km²

Locatie van Eekhoornpad 11

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Eekhoornpad 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Eekhoornpad 11?

De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-Oost is €470.000. Dat komt neer op circa €6.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eekhoornpad 11 zich tot de wijk Leusderkwartier-Oost?

Eekhoornpad 11 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Leusderkwartier-Oost. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eekhoornpad 11?

Eekhoornpad 11 is een woonhuis in Leusderkwartier-Oost, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eekhoornpad 11 vergeleken met de buurt?

Eekhoornpad 11 heeft 70 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Leusderkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eekhoornpad 11 en wat betekent dat?

Eekhoornpad 11 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-06-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4784.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eekhoornpad 11?

Eekhoornpad 11 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-Oost?

De wijk Leusderkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-Oost?

Vanuit Eekhoornpad 11 in Leusderkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.