Hoekwoning Edisonstraat 38 Amersfoort

Edisonstraat 38, 3817 VN Amersfoort

116 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Edisonstraat 38 is een hoekwoning in Amersfoort, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 150 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Edisonstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Edisonstraat 38

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
151.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
32.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1900 Inwoners
840 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
843 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-West
81% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Edisonstraat 38

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Edisonstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Edisonstraat 38?

De prijsindicatie voor Edisonstraat 38 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-West is €619.000. Dat komt neer op circa €5.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Edisonstraat 38 zich tot de wijk Leusderkwartier-West?

Edisonstraat 38 is een hoekwoning van 116 m² in de wijk Leusderkwartier-West. De buurt telt 843 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Edisonstraat 38?

Edisonstraat 38 is een hoekwoning in Leusderkwartier-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Edisonstraat 38 vergeleken met de buurt?

Edisonstraat 38 heeft 116 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Leusderkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Edisonstraat 38 en wat betekent dat?

Edisonstraat 38 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Edisonstraat 38?

Edisonstraat 38 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-West?

De wijk Leusderkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-West?