Streetview Marconistraat 67 Amersfoort

Marconistraat 67, 3817 TE Amersfoort

77 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Marconistraat 67 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 189 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
189 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Marconistraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marconistraat 67

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
220.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1900 Inwoners
840 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
843 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-West
81% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Locatie van Marconistraat 67

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Marconistraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Marconistraat 67?

De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-West is €619.000. Dat komt neer op circa €8.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marconistraat 67 zich tot de wijk Leusderkwartier-West?

Marconistraat 67 is een woonhuis van 77 m² in de wijk Leusderkwartier-West. De buurt telt 843 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marconistraat 67?

Marconistraat 67 is een woonhuis in Leusderkwartier-West, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marconistraat 67 vergeleken met de buurt?

Marconistraat 67 heeft 77 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Het perceel is 189 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Leusderkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marconistraat 67 en wat betekent dat?

Marconistraat 67 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-12-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marconistraat 67?

Marconistraat 67 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-West?

De wijk Leusderkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-West?

Vanuit Marconistraat 67 in Leusderkwartier-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.