Streetview Van Woustraat 22 Amersfoort

Van Woustraat 22, 3817 PG Amersfoort

100 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Van Woustraat 22 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Woustraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Woustraat 22

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1840 Inwoners
840 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
820 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Vermeerkwartier-West
65% Koopwoningen
8.547 Inwoners per km²

Locatie van Van Woustraat 22

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Van Woustraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Woustraat 22?

De prijsindicatie voor Van Woustraat 22 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-West is €484.000. Dat komt neer op circa €4.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Woustraat 22 zich tot de wijk Vermeerkwartier-West?

Van Woustraat 22 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Vermeerkwartier-West. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.547 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Woustraat 22?

Van Woustraat 22 is een woonhuis in Vermeerkwartier-West, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Woustraat 22 vergeleken met de buurt?

Van Woustraat 22 heeft 100 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vermeerkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Woustraat 22 en wat betekent dat?

Van Woustraat 22 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-07-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Woustraat 22?

Van Woustraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vermeerkwartier-West?

De wijk Vermeerkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-West?

Vanuit Van Woustraat 22 in Vermeerkwartier-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.