Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Paulus Potterstraat 4 Amersfoort

Paulus Potterstraat 4, 3817 PC Amersfoort

95 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Paulus Potterstraat 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Potterstraat 4

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (105.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1840 Inwoners
840 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
820 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Vermeerkwartier-West
65% Koopwoningen
8.547 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Potterstraat 4

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 4?

De prijsindicatie voor Paulus Potterstraat 4 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-West is €484.000. Dat komt neer op circa €5.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 4 zich tot de wijk Vermeerkwartier-West?

Paulus Potterstraat 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 95 m² in de wijk Vermeerkwartier-West. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.547 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 4?

Paulus Potterstraat 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Vermeerkwartier-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 4 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 4 heeft 95 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vermeerkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Potterstraat 4 en wat betekent dat?

Paulus Potterstraat 4 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-07-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus Potterstraat 4?

Paulus Potterstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in Vermeerkwartier-West?

De wijk Vermeerkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.