Streetview Paulus Potterstraat 2 Amersfoort

Paulus Potterstraat 2, 3817 PC Amersfoort

99 m² Bouwjaar 1920

Paulus Potterstraat 2 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en een perceel van 169 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1840 Inwoners
840 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
820 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Vermeerkwartier-West
65% Koopwoningen
8.547 Inwoners per km²

Locatie van Paulus Potterstraat 2

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-West is €484.000. Dat komt neer op circa €4.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 2 zich tot de wijk Vermeerkwartier-West?

Paulus Potterstraat 2 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Vermeerkwartier-West. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.547 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 2?

Paulus Potterstraat 2 is een woonhuis in Vermeerkwartier-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 2 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 2 heeft 99 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Vermeerkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vermeerkwartier-West?

De wijk Vermeerkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-West?

Vanuit Paulus Potterstraat 2 in Vermeerkwartier-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Paulus Potterstraat 2: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vermeerkwartier-West?