Streetview Voltastraat 12 Amersfoort

Voltastraat 12, 3817 KN Amersfoort

155 m² Bouwjaar 1934 Label D

Voltastraat 12 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 373 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
373 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Voltastraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voltastraat 12

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1900 Inwoners
840 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
843 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-West
81% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Locatie van Voltastraat 12

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Voltastraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Voltastraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-West is €619.000. Dat komt neer op circa €3.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voltastraat 12 zich tot de wijk Leusderkwartier-West?

Voltastraat 12 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Leusderkwartier-West. De buurt telt 843 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voltastraat 12?

Voltastraat 12 is een woonhuis in Leusderkwartier-West, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voltastraat 12 vergeleken met de buurt?

Voltastraat 12 heeft 155 m² woonoppervlakte. Het perceel is 373 m². In Leusderkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voltastraat 12 en wat betekent dat?

Voltastraat 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-West?

De wijk Leusderkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-West?

Vanuit Voltastraat 12 in Leusderkwartier-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-West?