Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 481 m²
Johan Karmanhof 2 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 481 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johan Karmanhof 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-Oost is €557.000. Dat komt neer op circa €2.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohan Karmanhof 2 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Vermeerkwartier-Oost. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.295 inwoners per km².
Johan Karmanhof 2 is een woonhuis in Vermeerkwartier-Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Johan Karmanhof 2 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 481 m². In Vermeerkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vermeerkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Johan Karmanhof 2 in Vermeerkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johan Karmanhof 2: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Vermeerkwartier-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Johan Karmanhof 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vermeerkwartier-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1938, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.