Streetview Diamantweg 41 Amersfoort

Diamantweg 41, 3817 GH Amersfoort

177 m² Bouwjaar 1973 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Diamantweg 41 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 268 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
684 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Diamantweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diamantweg 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.2%
CO₂-emissie
42.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

780 Inwoners
480 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
498 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Dorrestein
26% Koopwoningen
1.996 Inwoners per km²

Locatie van Diamantweg 41

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Diamantweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Diamantweg 41?

De gemiddelde woningwaarde in Dorrestein is €375.000. Dat komt neer op circa €2.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diamantweg 41 zich tot de wijk Dorrestein?

Diamantweg 41 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Dorrestein. De buurt telt 498 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diamantweg 41?

Diamantweg 41 is een woonhuis in Dorrestein, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Diamantweg 41 vergeleken met de buurt?

Diamantweg 41 heeft 177 m² woonoppervlakte en 684 m³ inhoud. Het perceel is 268 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dorrestein ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diamantweg 41 en wat betekent dat?

Diamantweg 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diamantweg 41?

Diamantweg 41 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorrestein?

De wijk Dorrestein in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorrestein?

Vanuit Diamantweg 41 in Dorrestein bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1 km.