Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Inhoud
- 130 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Lambert Heijnricsstraat 18 E is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lambert Heijnricsstraat 18 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Lambert Heijnricsstraat 18 E ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-Oost is €557.000. Dat komt neer op circa €12.378 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLambert Heijnricsstraat 18 E is een appartement van 45 m² in de wijk Vermeerkwartier-Oost. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.295 inwoners per km².
Lambert Heijnricsstraat 18 E is een appartement in Vermeerkwartier-Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lambert Heijnricsstraat 18 E heeft 45 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vermeerkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lambert Heijnricsstraat 18 E heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Lambert Heijnricsstraat 18 E heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Vermeerkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Lambert Heijnricsstraat 18 E in Vermeerkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lambert Heijnricsstraat 18 E: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.