Eengezinswoning, tussenwoning Rubensstraat 29 Amersfoort

Rubensstraat 29, 3817 EA Amersfoort

150 m² Bouwjaar 1933 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Rubensstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
150 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rubensstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rubensstraat 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.5%
CO₂-emissie
34.24 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2045 Inwoners
815 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
829 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Vermeerkwartier-Oost
63% Koopwoningen
5.295 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rubensstraat 29

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Rubensstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Rubensstraat 29?

De prijsindicatie voor Rubensstraat 29 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-Oost is €557.000. Dat komt neer op circa €3.713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rubensstraat 29 zich tot de wijk Vermeerkwartier-Oost?

Rubensstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning van 150 m² in de wijk Vermeerkwartier-Oost. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rubensstraat 29?

Rubensstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vermeerkwartier-Oost, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rubensstraat 29 vergeleken met de buurt?

Rubensstraat 29 heeft 150 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vermeerkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rubensstraat 29 en wat betekent dat?

Rubensstraat 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rubensstraat 29?

Rubensstraat 29 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vermeerkwartier-Oost?

De wijk Vermeerkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-Oost?

Vanuit Rubensstraat 29 in Vermeerkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.