Streetview Arnhemseweg 28 B Amersfoort

Arnhemseweg 28 B, 3817 CH Amersfoort

61 m² Bouwjaar 1900 Label C

Arnhemseweg 28 B is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
61 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Arnhemseweg 28 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemseweg 28 B

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1675 Inwoners
925 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Bekenstein / De Luiaard
64% Koopwoningen
10.507 Inwoners per km²

Locatie van Arnhemseweg 28 B

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Arnhemseweg 28 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemseweg 28 B?

De prijsindicatie voor Arnhemseweg 28 B ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Bekenstein / De Luiaard is €465.000. Dat komt neer op circa €7.623 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemseweg 28 B zich tot de wijk Bekenstein / De Luiaard?

Arnhemseweg 28 B is een appartement van 61 m² in de wijk Bekenstein / De Luiaard. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemseweg 28 B?

Arnhemseweg 28 B is een appartement in Bekenstein / De Luiaard, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arnhemseweg 28 B vergeleken met de buurt?

Arnhemseweg 28 B heeft 61 m² woonoppervlakte. In Bekenstein / De Luiaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemseweg 28 B en wat betekent dat?

Arnhemseweg 28 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Bekenstein / De Luiaard?

De wijk Bekenstein / De Luiaard in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bekenstein / De Luiaard?

Vanuit Arnhemseweg 28 B in Bekenstein / De Luiaard bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bekenstein / De Luiaard?