Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Arnhemseweg-Zuid 165 Amersfoort

Arnhemseweg-Zuid 165, 3817 CE Amersfoort

98 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Arnhemseweg-Zuid 165 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 298 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
298 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Arnhemseweg-Zuid 165

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemseweg-Zuid 165

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
125.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.4%
CO₂-emissie
25.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2310 Inwoners
1100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-Oost
56% Koopwoningen
6.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arnhemseweg-Zuid 165

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Arnhemseweg-Zuid 165

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemseweg-Zuid 165?

De prijsindicatie voor Arnhemseweg-Zuid 165 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-Oost is €470.000. Dat komt neer op circa €4.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemseweg-Zuid 165 zich tot de wijk Leusderkwartier-Oost?

Arnhemseweg-Zuid 165 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 98 m² in de wijk Leusderkwartier-Oost. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemseweg-Zuid 165?

Arnhemseweg-Zuid 165 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Leusderkwartier-Oost, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arnhemseweg-Zuid 165 vergeleken met de buurt?

Arnhemseweg-Zuid 165 heeft 98 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 298 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Leusderkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemseweg-Zuid 165 en wat betekent dat?

Arnhemseweg-Zuid 165 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arnhemseweg-Zuid 165?

Arnhemseweg-Zuid 165 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-Oost?

De wijk Leusderkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.