Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 42 m²
Sint Ansfridusstraat 42 E is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sint Ansfridusstraat 42 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bekenstein / De Luiaard is €465.000. Dat komt neer op circa €11.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSint Ansfridusstraat 42 E is een appartement van 42 m² in de wijk Bekenstein / De Luiaard. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.507 inwoners per km².
Sint Ansfridusstraat 42 E is een appartement in Bekenstein / De Luiaard, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sint Ansfridusstraat 42 E heeft 42 m² woonoppervlakte. In Bekenstein / De Luiaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sint Ansfridusstraat 42 E heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Bekenstein / De Luiaard in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Sint Ansfridusstraat 42 E in Bekenstein / De Luiaard bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Ansfridusstraat 42 E: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.