Portiekflat (appartement) Weberstraat 110 Amersfoort

Weberstraat 110, 3816 VD Amersfoort

89 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Weberstraat 110 is een portiekflat (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Weberstraat 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weberstraat 110

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.81
CO₂-emissie
1534.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2535 Inwoners
1130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt-Zuid
56% Koopwoningen
3.883 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weberstraat 110

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Weberstraat 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Weberstraat 110?

De prijsindicatie voor Weberstraat 110 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt-Zuid is €384.000. Dat komt neer op circa €4.315 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weberstraat 110 zich tot de wijk Componistenbuurt-Zuid?

Weberstraat 110 is een portiekflat (appartement) van 89 m² in de wijk Componistenbuurt-Zuid. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.883 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weberstraat 110?

Weberstraat 110 is een portiekflat (appartement) in Componistenbuurt-Zuid, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Weberstraat 110 vergeleken met de buurt?

Weberstraat 110 heeft 89 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Componistenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weberstraat 110 en wat betekent dat?

Weberstraat 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1534.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weberstraat 110?

Weberstraat 110 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt-Zuid?

De wijk Componistenbuurt-Zuid in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt-Zuid?

Vanuit Weberstraat 110 in Componistenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.